Spotkanie z inspirującymi ludźmi.

24 września 2015

Za nami pierwsze spotkanie z cyklu spotkań z inspirującymi ludźmi w ramach Wewnątrzszkolnego Systemu Doradztwa zawodowego. Naszą szkołę odwiedziły Agnieszka Zwierzyńska i Weronika Zwierzyńska z Rakowa.

Mama i córka (jak się okazało niedaleko pada jabłko od jabłonki) inspirująco opowiadały jak swoja pracą i pasją wypracowały sobie podróż do USA.
Miały również przyjemność jako rodzina gościć u siebie w domu uczennice z USA.

Agnieszka Zwierzyńska- absolwentka Szkoły Liderów Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz konsultantka Krajowej Sieci Konsultacyjnej Liderów, Liderka rejonu Raków w projekcie Szlachetna Paczka, Liderka Klubu 4 H Promyczek w Rakowie oraz absolwentka Dramowej Akademii Wolontariackiej.

Weronika Zwierzyńska- tegoroczna maturzystka I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Żeromskiego w Kielcach, członkini Klubu 4 H Promyczek w Rakowie, uczestniczka wymiany młodzieżowej w USA, posiadaczka indeksu na wydział aktorski PWST we Wrocławiu, który otrzymała jako wyróżnienie za udział w spektaklu dyplomowym Pana Huberta Guzy.

Serdecznie dziękujemy za spotkanie!

Data utworzenia:2015-09-24
Data publikacji:2015-09-24