Przedszkolaki Sensoraki z Pasją

Drodzy Państwo,

Od 1 lipca 2020 rozpoczynamy realizację nowego projektu pn. „Przedszkolaki Sensoraki z Pasją”.  Celem projektu jest zwiększenie szans edukacyjnych 50 dzieci w wieku 2,5-6 lat zamieszkujących teren gminy Ostrowiec Św. w okresie realizacji projektu oraz zwiększenie dostępu do edukacji poprzez wygenerowanie dodatkowych miejsc wychowania przedszkolnego, doposażenie i modernizację istniejącej bazy dydaktycznej w Niepublicznym Przedszkolu w Ostrowcu Św. należącym do Zespołu Edukacyjno Przedszkolnego Szkoła z Pasją im. Elżbiety Sołtys w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz podniesienie kwalifikacji 5 nauczycieli w zakresie pedagogiki specjalnej w okresie realizacji projektu.

Projekt realizowany będzie od lipca 2020 do czerwca 2021. Działania zaplanowane w ramach projektu to:

• remont i wyposażenie sali przedszkolnej
  • remont i wyposażenie sali integracji sensorycznej
  • zajęcia specjalistyczne dla dzieci
  • kursy integracji sensorycznej i terapii ręki dla nauczycieli

Zapraszamy po ankiety zgłoszeniowe do sekretariatu szkoły. Rekrutacja uczniów do projektu trwa od 13 lipca 2020 do 31 lipca 2020r.

Data utworzenia:2020-07-01
Data publikacji:2020-07-01