Elżbieta Sołtys - nasza patronka

Elżbieta Sołtys (2.10.1956 - 4.12.2009)

Była wspaniałym psychologiem, pedagogiem, terapeutą, superwizorem, nauczycielem i trenerem. W latach 1979 - 2002 mieszkała w Ostrowcu Świętokrzyskim. Pracowała tu jako pedagog, psycholog, dyrektor Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej, profilaktyk, edukator. Założycielka Stowarzyszenia EGO.

Pani Ela była docenianą w Polsce specjalistką psychologii wychowawczej. Związana zawodowo z Polską Fundacją Dzieci i Młodzieży. Właścicielka Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys mającej swoja siedzibę w Krakowie, dyrektor programowy Szkoły Trenerów Biznesu i Doradców Personalnych. Elżbieta Sołtys była trenerem, nauczycielką i inspiracją wielu osób. Dla Elżbiety Sołtys liczył się człowiek i ważne było to, co jest tu i teraz. Rozmawiając z Panią Elżbietą miało się wrażenie, że jest się najważniejszą osobą na świecie. Poświęcała sto procent siebie dla innych, czym zdobyła sobie sympatię i szacunek wielu ludzi. Wyrazami sympatii dla Pani Elżbiety Sołtys były setki wiadomości przesłanych jej rodzinie po jej śmierci. Mąż Pani Elżbiety - Pan Robert, który kontynuuje jej dzieło, zebrał otrzymane wiadomości i wydał jej w postaci książki "Non omnis moriar". Dzieło życia Pani Elżbiety nigdy nie umrze - będzie żyło w jej wychowankach i ideach, które starała się im wpoić.

Data utworzenia:2016-07-29
Data publikacji:2016-07-29