Mamy swoją SUPERBOHATERKĘ

17 marca 2023

Z przyjemnością informujemy, że Ogólnopolska Fundacja „Kosmos dla Dziewczynek” uznała panią Katarzynę Cukierską, dyrektora Szkoły z Pasja im. Elżbiety Sołtys
w Ostrowcu Świętokrzyskim godną miana SUPERBOHATERKI 2023 r. w województwie świętokrzyskim. Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim projekcie pod nazwą: Szukamy razem Lokalnej SUPERBOHATERKI.

Od stycznia 2023 r. pokonywaliśmy kolejne stopnie wymagań zawartych w Przewodniku,
które pozwoliły wyłonić wyjątkową kobietę związaną z regionem i naszą szkołą. Społeczność uczniowska jednogłośnie wskazała kandydaturę pani dyrektor Katarzyny Cukierskiej.
Kapituła Fundacji doceniła zaangażowanie uczniów w poszukiwanie i odnalezienie  SUPERBOHATERKI - kobiety wizjonerki, pionierki, twórczej i pracowitej- kierując do nich podziękowanie podpisane przez panią Elizę Trzęślewic: „(…) Szanowni uczniowie, myślę,że to wielkie szczęście, kiedy szkołą kieruje osoba tak poważana i wręcz uwielbiana przez całą szkolną społeczność (…)”. Gratulujemy!

Data utworzenia:2023-03-17
Data publikacji:2023-03-17