„Kościuszkowcy”- uczniowie klas mundurowych ZDZ w Ostrowcu Świętokrzyskim z wizytą w Szkole z Pasją

17 lutego 2023

Na zaproszenie dyrekcji  w  Szkole z Pasją gościli opiekunowie wraz z uczniami klas mundurowych Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Ostrowcu Świętokrzyskim.

„Kościuszkowcy”, czyli uczniowie klas mundurowych Technikum im. Tadeusza Kościuszki wraz z opiekunami  spotkali się ze społecznością naszej szkoły, by opowiedzieć  o swojej  szkole i zachęcić tegorocznych ósmoklasistów do podjęcia nauki w 5-letnim technikum
im. Tadeusza Kościuszki lub 3-letniej Szkole Branżowej I Stopnia

Najpierw obejrzeliśmy interesujący film o historii i osiągnięciach ZDZ w Ostrowcu Świętokrzyskim, a potem zachwyciliśmy się  pokazami samoobrony wykonywanymi perfekcyjnie przez  uczniów klas mundurowych oddziału przygotowania wojskowego. Ósmoklasiści nie kryli swojego podziwu, nagradzając swoich  starszych, uzdolnionych kolegów gromkimi brawami. Na koniec  spotkania Pani Dyrektor ZDZ zachęciła ósmoklasistów, by wybierali naukę w szkołach prowadzonych przez Zakład Doskonalenia Zawodowego, zapewniając że w tej placówce której każdy uczeń  znajdzie coś dla siebie.

Data utworzenia:2023-02-17
Data publikacji:2023-02-17