Życzenia z okazji Dnia Matki.

24 maja 2022

Szanowne Panie!

Drogie Mamy!

Z okazji Dnia Matki, tego pięknego i wyjątkowego święta, prosimy wszystkie Mamy
o przyjęcie najserdeczniejszych życzeń. Każda z Mam jest Super Bohaterką, choć każda jest inna, ale wszystkie są wyjątkowe!

Życzymy Paniom zdrowia, siły i energii. Oby jak najwięcej było chwil, w których szczęście, uśmiech i wdzięczność dzieci będą dla wszystkich Mam nagrodą za troskę i dopełnieniem radości macierzyństwa. Życzymy także, aby wśród codziennych starań o dom i rodzinę – starań, które łączą Panie niejednokrotnie z pracą zawodową – nigdy nie brakło potrzebnych sił, pomocnych dłoni i wsparcia ze strony najbliższych.

Wyrażamy nadzieję i oczekiwanie, że wytrwałość, oddanie i zapobiegliwość, z jakimi codziennie troszczą się Panie o swoje dzieci, będą spotykały z należnym szacunkiem, a  Wasze dzieci zbudują wokół nas lepszy, przyjazny i sprawiedliwy świat.

Prezes i Zarząd Stowarzyszenia

Przestrzeń Inicjatyw Społeczno – Kulturalnych PISK