Konkurs " Przemoc to niemoc" rozstrzygniety.

27 listopada 2021

KONKURS „PRZEMOC – to NIEMOC” ROZSTRZYGNIĘTY – NAGRODY ROZDANE
Kolejny sukces uczniów „Szkoły z Pasją”!!!
Laureatami w Powiatowym Konkursie Plastycznym „PRZEMOC – to NIEMOC” zostali:
• *w kategorii przedszkolnej - Antonina Solińska, która zajęła I miejsce

*w kategorii klas I-III - Filip Góra, który zajął II miejsce.
 Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Konkurs zorganizowany został przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie pod hasłem „19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży” realizowany w ramach ogólnoświatowej kampanii „Pomarańczowa wstążka”. Wydarzenie to patronatem objęła starosta Marzena Dębniak. Na konkurs wpłynęło 78 prac plastycznych, w czterech kategoriach wiekowych: przedszkolnej, klasy I – III, klasy IV-VIII oraz szkoły ponadpodstawowe. W pracach dzieci zawarły aspekty przemocy rówieśniczej, rodzinnej, cyberprzemocy czy przemocy wobec zwierząt. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się we wtorek - 23.11.2021 r., w Starostwie Powiatowym, gdzie z rąk Starosty Ostrowieckiego Marzeny Dębniak, Przewodniczącego Rady Powiatu Mariusza Pasternaka, Członka Zarządu Agnieszki Rogalińskiej oraz Dyrektora PCPR Joanny Pikus, laureaci odebrali nagrody.
Więcej informacji na stronie: https://www.ostrowiecki.eu/aktualnosci/konkurs-rozstrzygniety-nagrody-rozdane/?fbclid=IwAR2t9OaCeq0-JZdnwROpdRkSw9KxVdCXwOG7omY_E1HsV9IkP11JelExC1U
#szkolazpasjastopprzemocy

Data utworzenia:2021-11-27