Zakończenie projektu" CZWARTY WYMIAR MENTORINGU”

30 października 2022

Podobno wszystko co dobre szybko się kończy...ale czy na pewno musi?

Nasza oficjalna przygoda w projekcje "4WYMIAR mentoringu" dobiegła końca, ale jak to u nas bywa nasza przyjaźń i zbudowane relacje zostają z nami na zawsze.

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Po 10 miesiącach współpracy mentoringowej w trzech ostrowieckich szkołach przyszedł czas na podsumowanie.

Ostatnim przedsięwzięciem w ramach projektu był oficjalny obiad dla uczestników projektu w zabytkowym Chocimowskim Dworku. W niezwykłej scenerii jesiennej, w otoczeniu pięknych lip mieliśmy sesję zdjęciową która ma nam na zawsze zatrzymać w pamięci wyjątkowe chwile.

My już wiemy, że zakończenie nie oznacza końca. Relacje nawiązane w projekcie trwają nadal

Serdecznie dziękujemy wszystkim wspaniałym uczniom i uczennicom, niezastąpionym mentorkom, koordynatorkom oraz dyrekcji współpracujących z nami szkół.

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Dwunastka Niepubliczne Przedszkole Dwunastka

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

Dziękujemy Stowarzyszenie rozwoju wsi Chocimów za piękną ucztę! Nie sposób nie wymienić i nie podziękować gospodarzowi tego uroczego miejsca - Burmistrzowi Gminy Kunów Panu Lech Łodej za pomoc w organizacji tego wyjątkowego wydarzenia.

Data utworzenia:2022-10-30
Data publikacji:2022-10-30