3; 2; 1 : Nagrywamy !!!

21 lipca 2022

W ramach projektu 4 WYMIAR MENTORINGU powstaje film o międzypokoleniowej pracy 1 na 1. W trzech partnerskich szkołach pojawia się ekipa z kamerą która próbuje uwiecznić magię mentoringowych spotkań.

Założeniem powstania filmu było pokazanie możliwości współpracy międzypokoleniowej. Nad nagraniami w szkołach czuwają bezpośrednio opiekunki zaangażowane w projekt Pani Monika Domagała, Beata Brzeźnicka oraz Joanna Rozczypała ale nie wyklucza to dużej inwencji twórczej naszych Mentorek, które doskonale wiedzą jakie działania najlepiej zaprezentować przed kamerą. Premiera filmu zaplanowana jest na wrzesień 2022. Mamy nadzieję, że stanie się on inspiracja do podejmowania międzypokoleniowych działań.

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Data utworzenia:2022-07-21
Data publikacji:2022-07-21