Czwarty Wymiar Mentoringu - wizyta w Radio Ostrowiec

1 lipca 2022

W dniu 9 czerwca 2022 roku koordynator projektu „ Czwarty wymiar mentoringu” Pani Katarzyna Cukierska wraz z mentorkami Panią Alicją Lisicką, Panią Alicją Boroń oraz koordynatorkami szkolnymi Panią Moniką Domagałą oraz Panią Beatą Brzeźnicką w Radio Ostrowiec opowiadały o MENTORINGU.

.  Według Pań jest to cudowna metoda pracy z uczniem. Na pewno jest
o czym mówić dzieje się dobro, które procentuje wspaniałymi relacjami i autentyczną zmianą
w edukacji, rozwija zarówno mentora jak i mentee, łączy pokolenia.  Często bywa odpowiedzią na brak wnuczka na miejscu jak i brak babci na miejscu. Dla wszystkich jest to wspaniała przygoda, która pozostanie w ich sercach na długie lata.

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Data utworzenia:2022-07-01
Data publikacji:2022-07-01