Projekt 4 Wymiar Mentoringu trwa w najlepsze!

30 czerwca 2022

Nasze pary mentoringowe, a dokładnie 18 par w trzech szkołach podstawowych na terenie miasta Ostrowca Świętokrzyskiego regularnie spotykają się  w konfiguracji 1:1. Zdecydowanie nie są to standardowe spotkania o czym najlepiej świadczą zdjęcia. Nasze Mentorki to osoby bardzo pomysłowe. Nie brakuje im pomysłów na spotkania i odwagi na realizację pomysłów dzieci.

Wszystko to co wspólnie wypracowują będzie składało się na KATALOG Z PROPOZYCJAMI DZIAŁAŃ W GRUPACH MIĘDZYPOKOLENOIWYCH. Po zakończeniu realizacji projektu chcemy inspirować do podejmowania tego typu działań dając gotowe rozwiązania do wprowadzania w szkołach. W tym momencie nasze Mentorki działają pewnie ale na początku towarzyszyło im pełno obaw czy dadzą radę. Dlatego też zdobywając kilkumiesięczne doświadczenie w pracy mentoringowej chcemy żeby owoce tej pięknej pracy mogły rozkwitać dalej. Działania projektowe zaplanowane są do końca września więc jeszcze dużo spotkań i emocji przed nami!

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Data utworzenia:2022-06-30
Data publikacji:2022-06-30